+48.523242010

PL | EN
2019-10-24

Opakowania uniwersalne w naszej ofercie


Opakowania uniwersalne w naszej ofercie

Opakowanie uniwersalne to takie opakowanie, które jest ogólnodostępne, przeznaczone do wszechstronnego zastosowania i korzystne w zakupie. Takim uniwersalnym opakowaniem są kartony klapowe. Według katalogu FEFCO karton klapowy to karton złożony zasadniczo z jednej części. Brzeg kartonu jest szyty, klejony lub połączony taśmą klejącą. Karton posiada górne i dolne klapy. Szybkie zamknięcie pudła polega na zastosowaniu klap.

W katalogu FEFCO kartony klapowe posiada oznaczenie FEFCO 201, a nazywane są również pudłami klasycznymi, american standard, american box oraz RSC (Regular Slotted Container).

Nasza fabryka kartony klapowe produkuje z tektury falistej:

Produkcja odbywa się na specjalistycznych maszynach nazywanych sloterami lub uzupełniająco wykrawarkami rotacyjnymi, płaskimi. Oferujemy Państwu kartony klapowe z nadrukiem wykonywanym na trzykolorowej drukarce.

Kartony klapowe mają szerokie zastosowanie zarówno w przemyśle jak i w życiu codziennym. W przemyśle najczęściej używane są jako opakowania służące do zabezpieczenia towaru podczas transportu, a w życiu codziennym używa się ich do przechowywania, pakowania, czy archiwizacji.

Zapraszamy do ścisłej współpracy przedsiębiorstwa zarówno z kraju, jak i z zagranicy, które potrzebują do swojej działalności wysokiej jakości opakowań z tektury falistej.

«powrót