+48.523242010

PL | EN
2019-11-07

Trzymamy fason w pudełkach


Trzymamy fason w pudełkach

Nasza fabryka opakowań z tektury falistej poleca Państwu kartony fasonowe, inaczej zwane wykrojnikowymi. Nazwa pochodzi o sposobu produkcji tych kartonów. Otóż, produkowane są na maszynach z użyciem wykrojnika, który służy do wykrawania określonego wcześniej kształtu z arkusza tektury. Dlatego też produkowane są na indywidualne zamówienia naszych klientów.

Kartony fasonowe dzięki specjalnej konstrukcji nie wymagają dodatkowych elementów do złożenia. Składanie takiego kartonu jest bezproblemowe, proste, szybkie i bardzo bezpieczne. Nasze kartony fasonowe mogą spełniać następujące funkcje:

Ponadto idealnie sprawadzą się jako element marketingowy dzięki możliwości nadruku. Nadruk na kartonach to najlepsza forma reklamy firmy, o którą coraz trudniej w świecie biznesu.

Nasza firma wszystkie opakowania z tektury falistej produkuje zgodnie z międzynarodowym katalogiem FEFCO, z którym mogą zapoznać się Państwo na naszej stronie. Kartony fasonowe produkowane przez nas są mocne, wytrzymałe, funkcjonalne i łatwe w składaniu.

Zachęcamy wszystkie branże przemysłowe zainteresowane kartonami na wymiar do stałej współpracy z naszą firmą. Działamy na terenie całego kraju i za granicą. Dodatkowych informacji udzielimy Państwu pod numerem telefonu +48 52 324 20 10 oraz osobiście w siedzibie naszej firmy w Chmielnikach 6.

Zapraszamy do współpracy.

«powrót