+48.523242010

PL | EN
2019-11-16

Ekologiczna forma transportu


Ekologiczna forma transportu

Palety tekturowe są alternatywą dla palet drewnianych. Stają się również najbardziej pożądanym produktem w nowoczesnych systemach logistyki. Branża transportowa także ma wpływ na ochronę środowiska, poprzez stosowanie tego rodzaju palet.

Nasze palety tekturowe produkowane są z mocnych tektur falistych, które są klejone. Dzięki temu pozbawione są elementów metalowych (np. gwoździ), które również odciążają paletę. Ponadto nasze palety z tektury mają dodatkowe zalety takie jak:

Palety tekturowe posiadają certyfikat FSC, który upoważnia je do transportu na całym świecie. Ponadto robione są zgodnie z katalogiem FEFCO, co przekłada się na jakość naszych produktów. Także dzięki wdrożonemu Systemowi Zarządzania Jakością ISO 9001:2009 nasze produkty spełniają najwyższe normy jakości jakie można osiągnąć w naszej branży.

Zapraszamy firmy transportowe, logistyczne i magazynowe do stałej współpracy z naszą firmą. Oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości, w tym również kartony klapowe, kartony fasonowe, czy szpule tekturowe.

Pełna nasza oferta dostępna jest na naszej stronie, a na dodatkowe pytania odpowiemy pod numerem telefonu +48 52 324 20 10. Zachęcamy także do kontaktu osobistego w siedzibie naszej firmy w Chmielnikach 6.

Polecamy ekologiczne palety tekturowe.

«powrót