+48.523242010

PL | EN

Producent kartonów fasonowych, opakowań, przekładek do kartonów


Firma Martex Opakowania to producent kartonów fasonowych, które są wykorzystywane do transportu i przechowywania produktów różnego rodzaju. Takie wyroby są wytwarzane za pomocą maszyn z użyciem wykrojnika, który jest dedykowany do konkretnego rodzaju opakowania. Oprócz kartonów fasonowych produkujemy także przekładki, które ułatwiają przechowywanie i paletyzowanie towarów.

Kształty wycinanych kartonów są ograniczone jedynie wymiarami maszyn sztancujących, dlatego zaprojektujemy i wykonamy dowolny kształt wykroju, jaki będzie Ci potrzebny. Mamy aż trzy maszyny do płaskich wykrojów, dwa automaty sztancujące i półautomatyczną wycinarkę rolową do pudeł wielkogabarytowych. Dysponujemy także dwiema wycinarkami rotacyjnymi z drukarkami. Nowoczesne zaplecze sprzętowe pozwala nam na przyjmowanie zleceń na wiele typów opakowań. Jesteśmy gotowi wykonywać również krótkie serie produktów oraz podjąć się wykonania nietypowych zamówień.

Wysoka precyzja wykonania


Jako producent kartonów fasonowych staramy się podążać za aktualnymi trendami obecnymi w branży opakowań. W ofercie firmy znajdziesz wysokiej klasy kartony kaszerowane, pudełka różnego rodzaju, szpule i wiele innych produktów wytwarzanych z tektury. Wiemy, że każda branża potrzebuje nieco innego rodzaju opakowań, dlatego jesteśmy otwarci na współpracę z wieloma zleceniodawcami, dla których jesteśmy gotowi przygotować dokładnie takie produkty, jakich potrzebują. Poznaj ofertę pudełek, tektury i przekładek do kartonów, a jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami – jesteśmy do Twojej dyspozycji.