+48.523242010

PL | EN

Producent kartonów fasonowych – wysoka precyzja wykonania


Firma Martex Opakowania to producent kartonów fasonowych, które są wykorzystywane do transportu i przechowywania produktów różnego rodzaju. Takie wyroby są wytwarzane za pomocą maszyn z użyciem wykrojnika, który jest dedykowany do konkretnego rodzaju opakowania. Oprócz kartonów fasonowych produkujemy także przekładki, które ułatwiają przechowywanie i paletyzowanie towarów.

Kształty wycinanych kartonów są ograniczone jedynie wymiarami maszyn sztancujących, dlatego zaprojektujemy i wykonamy dowolny kształt wykroju, jaki będzie Ci potrzebny. Mamy aż trzy maszyny do płaskich wykrojów, dwa automaty sztancujące i półautomatyczną wycinarkę rolową do pudeł wielkogabarytowych. Dysponujemy także dwiema wycinarkami rotacyjnymi z drukarkami. Nowoczesne zaplecze sprzętowe pozwala nam na przyjmowanie zleceń na wiele typów opakowań. Jesteśmy gotowi wykonywać również krótkie serie produktów oraz podjąć się wykonania nietypowych zamówień.

Opakowania i przekładki do kartonów – dowolny kształt i gabaryty


Jako producent kartonów fasonowych staramy się podążać za aktualnymi trendami obecnymi w branży opakowań. W ofercie firmy znajdziesz wysokiej klasy kartony kaszerowane, pudełka różnego rodzaju, szpule i wiele innych produktów wytwarzanych z tektury. Wiemy, że każda branża potrzebuje nieco innego rodzaju opakowań, dlatego jesteśmy otwarci na współpracę z wieloma zleceniodawcami, dla których jesteśmy gotowi przygotować dokładnie takie produkty, jakich potrzebują. Poznaj ofertę pudełek, tektury i przekładek do kartonów, a jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami – jesteśmy do Twojej dyspozycji.