+48.523242010

PL | EN

Kartony Bydgoszcz - producent kartonów

kartony BydgoszczBydgoszcz i województwo kujawsko-pomorskie, to ze względu na lokalizację naszego zakładu główny obszar zaopatrywany przez nas w kartony i opakowania kartonowe. Firmy i odbiorców indywidualnych z Bydgoszczy i okolic zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą opakowań z tektury falistej 3 i 5-warstwowej, na którą składają się:

Jako producent kartonów możemy zaoferować naszym kontrahentom dowolny rodzaj opakowania klapowego i fasonowego. Jakość naszych kartonów gwarantuje wdrożony w naszym przedsiębiorstwie System Zarządzania Jakością ISO 9001:2009. Natomiast przyznany nam Certyfikat FSC daje pewność, że nasze opakowania wytwarzane są z poszanowaniem zasobów leśnych i ich bogactwa biologicznego.

Długoletnie doświadczenie w branży opakowań zaowocowało dużym gronem odbiorców reprezentujących różne gałęzie gospodarki, m.in. przemysł spożywczy, tworzyw sztucznych, meblarski, tytoniowy czy drukarski. Zachęcamy przedsiębiorstwa z rejonu Bydgoszczy do dołączenia do tego grona.

Dzięki rozwojowi firmy, a w szczególności inwestycjom w nowoczesny park maszynowy, wykwalifikowaną kadrę pracowniczą i właściwą organizację produkcji, jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom dogodne warunki współpracy, terminowe dostawy i konkurencyjne ceny. Zakupy bezpośrednio u producenta kartonów stanowią dodatkową wartość dającą naszym kontrahentom możliwość indywidualizowania zamówień i elastyczność w długoterminowej współpracy.