+48.523242010

PL | EN

Kartony Toruń - producent kartonów

kartony ToruńToruń i okolice, to jeden z kluczowych rejonów zaopatrywanych przez firmę MARTEX w kartony i opakowania kartonowe. Zapraszamy przedsiębiorstwa i klientów indywidualnych do zapoznania z naszą szczegółową ofertą opakowań z tektury falistej, która obejmuje między innymi:

Jako producent kartonów jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom każdy rodzaj opakowania fasonowego i klapowego. Wdrożony w naszym przedsiębiorstwie System Zarządzania Jakością ISO 9001:2009 daje Państwu gwarancję wysokiej jakości naszych kartonów i opakowań. Dodatkowo, dzięki przyznanemu nam Certyfikatowi FSC mają Państwo pewność, że nasza produkcja przebiega z poszanowaniem zasobów leśnych i ich bogactwa biologicznego.

Nasz długoletnie doświadczenie w branży opakowań sprawiło, że możemy pochwalić się dużym gronem kontrahentów reprezentujących różne gałęzie przemysłu, m.in. przemysł meblarski, tytoniowy, spożywczy, tworzyw sztucznych, czy drukarski. Zapraszamy firmy z rejonu Torunia do dołączenia do grona naszych klientów.

Jako producent kartonów i dzięki ciągłym inwestycjom w nowoczesny park maszynowy, kadrę pracowniczą i właściwą organizację produkcji, możemy zaoferować naszym kontrahentom elastyczne warunki współpracy, terminowy ciąg dostaw i korzystne ceny. Dodatkową korzyścią ze współpracy z bezpośrednim producentem opakowań jest możliwość długoterminowych umów na dostawę opakowań i elastyczna możliwość indywidualizowania zamówień.