+48.523242010

PL | EN

Kartony Gdańsk - producent kartonów

kartony GdańskGdańsk i województwo pomorskie to obszar zaopatrywany przez naszą firmę w kartony i opakowania z tektury falistej. Do skorzystania z naszej szerokiej oferty kartonów i opakowań kartonowych zapraszamy przedsiębiorstwa i klientów indywidualnych z Gdańska i okolic.

Jako bezpośredni producent kartonów możemy zaoferować naszym kontrahentom każdy rodzaj kartonów klapowych i fasonowych. Nasza szczegółowa oferta obejmuje następujący asortyment:

Gwarancją wysokiej jakości naszych kartonów i opakowań jest wdrożony w naszym przedsiębiorstwie System Zarządzania Jakością ISO 9001:2009. Warto również wspomnieć, że naszej firmie przyznano prestiżowy Certyfikat FSC, dający Państwu pewność, że nasza produkcja odbywa się z poszanowaniem zasobów leśnych i ich bogactwa biologicznego.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu w produkcji kartonów i opakowań kartonowych zgromadziliśmy szerokie grono kontrahentów z wielu różnych gałęzi gospodarki m.in. z branży tytoniowej, meblarskiej, spożywczej, tworzyw sztucznych, czy drukarskiej. Zachęcamy również klientów z rejonu Gdańska do dołączenia do tego prestiżowego grona.

Dzięki nieprzerwanym inwestycjom w park maszynowy, właściwą organizację produkcji i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, jako producent kartonów, jesteśmy w stanie zaoferować naszym kontrahentom korzystne ceny, terminowy i nieprzerwany łańcuch dostaw oraz elastyczne warunki kooperacji. Współpraca z bezpośrednim producentem kartonów otwiera szerokie możliwości długoterminowych umów na dostawy opakowań i możliwość elastycznego indywidualizowania zamówień.