+48.523242010

PL | EN

O naszej firmie

Firma Martex Opakowania powstała w 1995 roku. Zakład zlokalizowany jest w Chmielnikach k/Bydgoszczy. Główny profil działalności to produkcja opakowań z tektury 3 i 5-warstwowej oraz sprzedaż tektury 2, 3, 5 i 7-warstwowej.

Naszym celem jest zaspokojenie wszelkich potrzeb klientów w zakresie opakowań. Jesteśmy w stanie zaoferować wykonanie dowolnego opakowania klapowego i fasonowego z wielokolorowym nadrukiem fleksograficznym. Realizujemy także indywidualne zamówienia na krótkie serie produkcyjne. Własne zaplecze logistyczne pozwala docierać do naszych klientów na czas.

W celu zapewnienia najwyższej jakości produktów i usług firma wdrożyła:

Takie działanie okazało się skuteczne i procentuje szerokim wachlarzem odbiorców z różnych gałęzi przemysłu, m.in.: spożywczego, meblarskiego, tworzyw sztucznych, drukarskiego czy tytoniowego.

Sukcesy i dobre imię firmy zawdzięczamy uczciwej i pełnej szacunku postawie wobec klientów, ciężkiej pracy i nastawieniu na ciągły rozwój.

Nasi wykwalifikowani pracownicy są zawsze gotowi do pomocy w rozwiązywaniu problemów dotyczących opakowań kartonowych oraz udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania związane z tą branżą.

Zapraszamy do współpracy i sprawdzenia naszych możliwości.