+48.523242010

PL | EN

Opakowania dla e-commerce – producent wysokiej jakości pudełek

Firma Martex Opakowania jest producentem wysokiej jakości opakowań wykonanych z tektury. Zakład zlokalizowany jest w Chmielnikach nieopodal Bydgoszczy. Zajmujemy się wytwarzaniem kartonów wykorzystywanych w wielu branżach, jesteśmy także dostawcą opakowań dla e-commerce oraz uznanym producentem pudeł kaszerowanych. Naszym celem jest zaspokojenie wszelkich potrzeb klientów w zakresie solidnego pakowania. Oferujemy wykonanie dowolnego opakowania klapowego i fasonowego z wielokolorowym nadrukiem fleksograficznym. Dostarczamy odbiorcom pudełka i kartony na indywidualne zamówienie, które są w pełni dopasowane do ich potrzeb. Realizujemy również krótkie serie produkcyjne oraz nietypowe zlecenia na opakowania dla e-commerce, czyli pudełka z taśmą samoprzylepną i zrywającą nadające się do wysyłek internetowych i do paczkomatów.

Producent opakowań dbający o nieustanny rozwój firmy

Chcemy zapewniać odbiorcom najwyższą jakość dostarczanych produktów, dlatego dbając o ulepszenie procesu produkcyjnego wdrożyliśmy następujące systemy oraz uzyskaliśmy certyfikaty:
• System Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001:2009. Nr certyfikatu 843/12/2011/J/C (w grudniu 2011 r.),
• program monitorowania i zwalczania szkodników (w lipcu 2016 r.),
• certyfikat FSC®. Nr certyfikatu: DNV-COC-001319 (w sierpniu 2016 r.).

Certyfikat Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001:2009. Nr 843/12/2011/J/C
Certyfikat: program monitorowania i zwalczania szkodników
certyfikat FSC®. Nr certyfikatu: DNV-COC-001319
certyfikat Firma Godna Zaufania

Dzięki nieustannej kontroli przebiegu produkcji oraz wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych, cieszymy się zaufaniem klientów z wielu różnorodnych branż. Zaopatrują się u nas między innymi przedstawiciele przemysłu automotive, spożywczego, meblarskiego, tworzyw sztucznych, drukarskiego czy tytoniowego, a z bogatej oferty opakowań dla e-commerce korzystają liczni sprzedawcy Internetowi.

Uznanie szerokiego grona odbiorców, którzy stale korzystają z naszych wyrobów, zawdzięczamy uczciwej i pełnej szacunku postawie wobec klientów, nieustannemu udoskonalaniu procesu produkcji opakowań, a także nastawieniu na ciągły rozwój. Staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, proponując im produkty najwyższej jakości. Jako firma z wieloletnim stażem na rynku zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolę pełni obsługa klienta, dlatego wykwalifikowani pracownicy są gotowi do pomocy w rozwiązywaniu wszelkich problemów oraz chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące oferty i przebiegu zamówień. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi wyrobami.